StartseiteImpressum
Впервые в Украине: демонстрация 8 марта в защиту прав женщин! - PROSTORY Впервые в Украине: демонстрация 8 марта в защиту прав женщин! Презентація нового номера газети «Простори» - PROSTORY Презентація нового номера газети «Простори» Двадцать минут Франсиса Понжа - PROSTORY Двадцать минут Франсиса Понжа

Проект "100 німецьких книг" оголосив конкурс рецензій

 Проект «100 німецьких книг» представляє результати роботи програми підтримки перекладів Німецького культурного центру Goethe-Institut в Україні, яка реалізовувалась та фінансувалась з 2004 року за участі Посольства ФРН в Києві та Міжнародного Фонду «Відродження». За цей час підтримку отримали понад 120 видань, серед яких 100 творів німецьких авторів уже видані. 


У рамках проекту оголошено конкурс рецензій

 • Організатор конкурсу – Goethe-Institut в Україні. Адміністратор конкурсу – Антон Санченко.
 • Мета конкурсу: привернути увагу до виданих книжок, підвищити стандарти обговорення перекладів, заохотити кращих дописувачів.
 • Список рецензованих книжок представлений на сайті http://100buch.in.ua, рецензійні примірники можна замовити в бібліотеці Goethe-Institut в Україні, купити в мережі книгарень "Є", прочитати в бібліотеці "Молода гвардія".
 • Автори рецензій надсилають тексти українською мовою на адресу 100buch@mail.ua. Обсяг рецензії – до 1500 слів. Адміністратор допускає рецензію до конкурсу або відхиляє її. Допущені рецензії розміщуються на сайті http://100buch.in.ua та сайтах-партнерах. Надсилаючи свій твір на конкурс, автори тим самим підтверджують, що рецензія є їхньою оригінальною роботою та погоджуються на її безгонорарне використання. Кількість рецензій від одного автора не обмежена.
 • Конкурс триває з 5 березня до 5 квітня 2012 року, нагородження відбудеться на підсумковій церемонії 6 квітня 2012 року під час виставки «Книжковий світ».
 • Переможців – авторів найкращих рецензій – визначає журі, склад якого не розголошується до завершення оцінювання.
 • Головна нагорода – двотижневе мовне стажування в Німеччині в м. Берлін (без обмежень на рівень знання німецької мови). Goethe-Institut в Україні  надає візову підтримку,  покриває  кошти на проїзд,  проживання та оплачує мовний курс.  Організатор встановлює також інші заохочувальні нагороди для всіх учасників конкурсу.

Більше про проект читайте на http://100buch.in.ua/

   

  Add your comment

  Your name:
  Comment:


  Das Design Alexander Kanarskiy © 2007. Alle Rechte sind geschützt.
  Unter Anwendung von den Materialien ist die Verbannung auf prostory.net.ua obligatorisch.