StartseiteImpressum
Славой Жижек: Американська імперія з людським обличчям - PROSTORY Славой Жижек: Американська імперія з людським обличчям Femen роздягає суспільство - PROSTORY Femen роздягає суспільство Ришард Криницький: вибрані поезії - PROSTORY Ришард Криницький: вибрані поезії

СПІЛЬНИЙ ПОЛІТИЧНИЙ ПРОСТІР

Акції журналів «Політична критика», «Простори», «Спільне», Творчої спілки перекладачів і письменників та Центру візуальної культури на Книжковому Арсеналі об'єднані назвою "Спільний політичний простір". Спільний політичний простір являє собою особливий тип агори чи публічної платформи для презентацій, дискусій, зустрічей інтелектуалів, художників, активістів, перекладачів, критиків, теоретиків. Процесуальний характер такого майданчика дозволить учасникам та усім зацікавленим збиратися та працювати разом, утворюючи в такий спосіб інтелектуальну майстерню як форму політичної дії. 

Акції відбуватимуться з 4 по 7 жовтня у Мистецькому Арсеналі, вул. Лаврська, 12 (Журнальний зал).

4 жовтня, четвер

14:30-15:30. Жінки та мова: розмова про політику вживання фемінітивів. За участі Олени Синчак, Галини Ярманової. Модерує Катерина Міщенко.

15:30-16:50. Правнича майстерня для перекладачів. За участі фахівця з авторського права Сергія Петренка. Модерують Марина Александрович та Ірина Троскот.

17:00-18:20. Ворог проти чужого: про расизм у науці й суспільстві. Презентація журналів «Політична критика», «Спільне» та книги «Греки, араби і ми». За участі Ніни Потарської, Андрія Рєпи, Василя Черепанина. Модерує Анастасія Рябчук.

18:30-20:00. Віра, політика, любов: презентація журналів «Політична критика» і «Простори». За участі Катерини Міщенко, Андрія Рєпи, Василя Черепанина. Модерує Євгенія Бєлорусець. 

5 жовтня, п’ятниця

15:00-16:20. Презентація проекту «Праця та робітничий рух в Україні» і показ фільму «Херсонський машинобудівний завод». За участі Віталія Атанасова та Анастасії Рябчук,.

16:30-17:30. Сваволя слова: розмова про перекладність непристойного та читання текстів 5 числа «Просторів» «Віра, порно, любов». За участі Олександри Григоренко, Олесі Камишникової, Сергія Оржеховського. Модерує Ірина Собченко.

17:40-19:00. Презентація журналу «Спільне»: нова соціальна критика в Україні. За участі Володимира Іщенка, Ігора Самохіна. Модерує Анастасія Рябчук. 

6 жовтня, субота

14:00-16:00. Перекладати подібне: українсько-польська майстерня. Модерує Олександра Братчук.

16:30-17:30. Перекладати подібне: дискусія та читання. За участі Богдана Задури, Анети Камінської, Галини Крук, Василя Лозинського, Остапа Сливинського. Модерує Олександра Братчук.

17:40-19:00. Ерос і спорт: презентація 4 числа «Політичної критики» та спеціального номера «Просторів» «Ерос 2012». За участі Лесі Кульчинської, Катерини Міщенко, Олексія Радинського. Модерує Василь Черепанин.

19:00-20:00. «Втіха споглядання»: презентація українського видання збірки оповідань Франца Кафки «Споглядання», стилізованого під першодрук 1912 р. Читатиме автор концепції видання та перекладач Василь Лозинський. Модерує Андрій Рєпа. 

7 жовтня, неділя

11:00-13:00. Українсько-польські перекладацькі майстерні. Модерує Олександра Братчук.

14:00-15:00. Свобода, переклад, солідарність: дискусія про переклад як політичну стратегію. За участі членів Творчої спілки перекладачів та письменників. Модерує Катерина Міщенко.

16:00-18:00. Забути страх: зустріч із художнім редактором видання «Krytyka Polityczna», головним куратором 7-ї Берлінської бієнале Артуром Жмієвським. За участі Лесі Кульчинської, Олексія Радинського. Модерує Василь Черепанин.

 

Add your comment

Your name:
Comment:


Das Design Alexander Kanarskiy © 2007. Alle Rechte sind geschützt.
Unter Anwendung von den Materialien ist die Verbannung auf prostory.net.ua obligatorisch.