StartseiteImpressum
Ерік Фассен: Питання раси та статі: хибні альтернативи й подвійна критика - PROSTORY Ерік Фассен: Питання раси та статі: хибні альтернативи й подвійна критика Райнхард Йиргль: Фрагменты романа «В открытом море» - PROSTORY Райнхард Йиргль: Фрагменты романа «В открытом море» В стране других - PROSTORY В стране других

«Рай на власній шкірі»

 У неділю, 26 травня о 16:00 на Книжковому Арсеналі (вул. Лаврська 10-12, зала 3) відбудеться дискусія редакторок та перекладачів журналу “Простори” “Рай на власній шкірі — про сучасну літературу Швейцарії”.

Із тисячокілометрової відстані бідності маленька альпійська країна здається раєм: там усі – банкіри, а хто ні – майструє годинники або катається на лижах. І мов у ній багато, і ніякі мовні конфлікти не затьмарюють ідентичність її громадян. От тільки коли заробітчанкою прослизаєш через кордон, відкривається інша перспектива: ландшафт бідних, мігрантів, «інтегрованих», «селюків», повій, ба навіть худоби  – тих, хто псує картинку. Швейцарська література останніх 20 років показує нам цей інший рай: поверхню, вкриту розламами і тріщинами, наростами неозвучених голосів, некрозом балканських воєн, шрамами забрьоханого заробітчанства і вимирання малих спільнот.

Про націоналізм і провінційність, гендер і письмо, поезію і винайдення нових мов у сучасній швейцарській літературі дискутуватимуть редактор/к/и «Просторів», перекладачки і перекладачі Ірина Собченко, Марк Бєлорусець, Олександра Григоренко та Неля Ваховська.

Запрошуємо читачів познайомитися з творами Рут Плоуди, Арно Каменіша, Драгіци Райчич, Ґрізелідіс Реаль, Беата Штерхі, Педро Ленца та ін.  

 

Add your comment

Your name:
Comment:


Das Design Alexander Kanarskiy © 2007. Alle Rechte sind geschützt.
Unter Anwendung von den Materialien ist die Verbannung auf prostory.net.ua obligatorisch.