ГлавнаяСтатьиТекстыПереводНовости
ТемаАкцииИскусствоСсылкиГазетаРедакция
День перекладацької солідарності на Форумі видавців - ПРОSTORY - украинский литературный журнал День перекладацької солідарності на Форумі видавців Краса філології - ПРОSTORY - украинский литературный журнал Краса філології „Wodka für den Torwart“ oder über den ukrainischen Fußball und anderes auf Deutsch - ПРОSTORY - украинский литературный журнал „Wodka für den Torwart“ oder über den ukrainischen Fußball und anderes auf Deutsch

Проект "100 німецьких книг" оголосив конкурс рецензій

 Проект «100 німецьких книг» представляє результати роботи програми підтримки перекладів Німецького культурного центру Goethe-Institut в Україні, яка реалізовувалась та фінансувалась з 2004 року за участі Посольства ФРН в Києві та Міжнародного Фонду «Відродження». За цей час підтримку отримали понад 120 видань, серед яких 100 творів німецьких авторів уже видані. 


У рамках проекту оголошено конкурс рецензій

 • Організатор конкурсу – Goethe-Institut в Україні. Адміністратор конкурсу – Антон Санченко.
 • Мета конкурсу: привернути увагу до виданих книжок, підвищити стандарти обговорення перекладів, заохотити кращих дописувачів.
 • Список рецензованих книжок представлений на сайті http://100buch.in.ua, рецензійні примірники можна замовити в бібліотеці Goethe-Institut в Україні, купити в мережі книгарень "Є", прочитати в бібліотеці "Молода гвардія".
 • Автори рецензій надсилають тексти українською мовою на адресу 100buch@mail.ua. Обсяг рецензії – до 1500 слів. Адміністратор допускає рецензію до конкурсу або відхиляє її. Допущені рецензії розміщуються на сайті http://100buch.in.ua та сайтах-партнерах. Надсилаючи свій твір на конкурс, автори тим самим підтверджують, що рецензія є їхньою оригінальною роботою та погоджуються на її безгонорарне використання. Кількість рецензій від одного автора не обмежена.
 • Конкурс триває з 5 березня до 5 квітня 2012 року, нагородження відбудеться на підсумковій церемонії 6 квітня 2012 року під час виставки «Книжковий світ».
 • Переможців – авторів найкращих рецензій – визначає журі, склад якого не розголошується до завершення оцінювання.
 • Головна нагорода – двотижневе мовне стажування в Німеччині в м. Берлін (без обмежень на рівень знання німецької мови). Goethe-Institut в Україні  надає візову підтримку,  покриває  кошти на проїзд,  проживання та оплачує мовний курс.  Організатор встановлює також інші заохочувальні нагороди для всіх учасників конкурсу.

Більше про проект читайте на http://100buch.in.ua/

   

  Добавьтe Ваш комментарий

  Ваше имя (псевдоним):
  Комментарий:

  eurozine
   


  Главная  Статьи  Тексты  Перевод  Новости  Тема  Акции  Искусство  Ссылки  Газета  Редакция  


  Дизайн Александр Канарский © 2007.
  При использовании материалов ссылка на prostory.net.ua желательна.