ГоловнаСтаттіТекстиПерекладНовини
ТемаАкціїМистецтвоЛінкиГазетаРедакція
Томас Бернхард: Из Имитатора голосов - ПРОSTORY - український літературний журнал Томас Бернхард: Из Имитатора голосов Аміран Свімонішвілі: Вірші - ПРОSTORY - український літературний журнал Аміран Свімонішвілі: Вірші Мертві чорні жучки серед штучних ворсинок килимового покриття - ПРОSTORY - український літературний журнал Мертві чорні жучки серед штучних ворсинок килимового покриття
Друкувати

Проект "100 німецьких книг" оголосив конкурс рецензій

 Проект «100 німецьких книг» представляє результати роботи програми підтримки перекладів Німецького культурного центру Goethe-Institut в Україні, яка реалізовувалась та фінансувалась з 2004 року за участі Посольства ФРН в Києві та Міжнародного Фонду «Відродження». За цей час підтримку отримали понад 120 видань, серед яких 100 творів німецьких авторів уже видані. 


У рамках проекту оголошено конкурс рецензій

 • Організатор конкурсу – Goethe-Institut в Україні. Адміністратор конкурсу – Антон Санченко.
 • Мета конкурсу: привернути увагу до виданих книжок, підвищити стандарти обговорення перекладів, заохотити кращих дописувачів.
 • Список рецензованих книжок представлений на сайті http://100buch.in.ua, рецензійні примірники можна замовити в бібліотеці Goethe-Institut в Україні, купити в мережі книгарень "Є", прочитати в бібліотеці "Молода гвардія".
 • Автори рецензій надсилають тексти українською мовою на адресу 100buch@mail.ua. Обсяг рецензії – до 1500 слів. Адміністратор допускає рецензію до конкурсу або відхиляє її. Допущені рецензії розміщуються на сайті http://100buch.in.ua та сайтах-партнерах. Надсилаючи свій твір на конкурс, автори тим самим підтверджують, що рецензія є їхньою оригінальною роботою та погоджуються на її безгонорарне використання. Кількість рецензій від одного автора не обмежена.
 • Конкурс триває з 5 березня до 5 квітня 2012 року, нагородження відбудеться на підсумковій церемонії 6 квітня 2012 року під час виставки «Книжковий світ».
 • Переможців – авторів найкращих рецензій – визначає журі, склад якого не розголошується до завершення оцінювання.
 • Головна нагорода – двотижневе мовне стажування в Німеччині в м. Берлін (без обмежень на рівень знання німецької мови). Goethe-Institut в Україні  надає візову підтримку,  покриває  кошти на проїзд,  проживання та оплачує мовний курс.  Організатор встановлює також інші заохочувальні нагороди для всіх учасників конкурсу.

Більше про проект читайте на http://100buch.in.ua/

   

  Додайте Ваш коментар

  Ваше ім'я (псевдонім):
  Коментар:

  eurozine
   


  Головна  Статті  Тексти  Переклад  Новини  Тема  Акції  Мистецтво  Лінки  Газета  Редакція  


  Дизайн Олександр Канарський ©2007.
  При використаннi матерiалiв сайту бажаним є посилання на prostory.net.ua