StartseiteImpressum
Бред в нашем пространстве - PROSTORY Бред в нашем пространстве Schreiben und Übersetzen, wo Fremdheit beginnt - PROSTORY Schreiben und Übersetzen, wo Fremdheit beginnt Єдність під/по сто грамів - PROSTORY Єдність під/по сто грамів

Презентація антології сучасної німецької літератури «Вертиголов та інші політичні тварини»

 

 п’ятниця, 4 листопада 
18:00
Київський Будинок вченого 
вул. Володимирська, 45-а, Зелена зала

vert_big

Антологію сучасної німецької літератури «Вертиголов та інші політичні тварини» підготували Неля Ваховська та Денні Клаппер. Ця книга – перше видання в Україні, що знайомить українського читача з процесами в німецькій літературі після падіння Берлінського муру.

«Вертиголов та інші політичні тварини» – антологія діагнозів, поставлених німецькій нації на рубежі двох визначальних для неї епох: ДО зруйнування Муру і ПІСЛЯ. Тут, крім вертиголовів, і собаки Павлова, і революційно закомплексовані індивіди, й інші завсідники політичного бестіарію, який, мов через лінзу збільшувального скла, «на межі» Західної та Східної Німеччини постає найбільш випукло й чітко.

«Вертиголов...» постає як своєрідний лакмусовий папірець, інструмент, за допомогою якого можна зіставити Німеччину сучасну з Німеччиною кінця 80-х – початку 90-х років ХХ століття, а також порівняти складні суспільні та політичні трансформації після падіння Берлінського муру з подібними процесами в Україні.
 

Add your comment

Your name:
Comment:


Das Design Alexander Kanarskiy © 2007. Alle Rechte sind geschützt.
Unter Anwendung von den Materialien ist die Verbannung auf prostory.net.ua obligatorisch.