StartseiteImpressum
Януш Рудницький: Уші - PROSTORY Януш Рудницький: Уші Читання та дискусія «Внутрішні та зовнішні кордони мов та поетик» - PROSTORY Читання та дискусія «Внутрішні та зовнішні кордони мов та поетик» Мова програмування - PROSTORY Мова програмування

Віра, порно, любов

 У четвер, 26 липня о 19:00 у Центрі візуальної культури за адресою вул. Костянтинівська, 26, кінотеатр Жовтень журнал “Простори” презентуватиме нове число під назвою “Віра, порно, любов”. Про політичну любов, порнографічність літератури, суспільну мораль та віру у власну віру говоритимуть редакторки видання Неля Ваховська, Катерина Міщенко й Наталія Чермалих.

Віра, порно, любов - не лише номер, де всі три складові цієї тріади утворюють цілі розділи із літературними, філософськими й мистецькими творами - від прози віденських акціоністів, сучасної української поезії й есеїстики до французької філософії та “непристойних” італійських сонетів ХVI ст. Сама триєдність позначає нову логіку мислення й дій в сучасному просторі без надії. За цією логікою, любов може солідаризувати, порно - викривати суспільний виворіт, віра - підривати усталений порядок пригнічення. А ще “Віра, порно, любов” - це гасло, з яким “Простори” виступають проти нинішньої реакціонерської політики заборон, цензури, борців із гендером та сексуальністю.

У журналі представлені одназу чотири художні проекти: роботи французького фотографа Антуана д'Аґата, українських фотографів Євгенії Бєлорусець та Степана Рудика, а також графіка Анататолія Бєлова. Серед авторів та авторок номера - класики й сучасники з України, Італії, США, Франції, Німеччини, Австрії, Польщі, Швейцарії, такі як Анастасія Афанасьєва, Леонід Ушкалов, Богдан Стороха, Женев'єв Фрес, Теодор Адорно, Ален Бадью, Альдо Нове, Вальтер Беньямін, Герман Ніч, Ролан Барт, Роза Люксембург, Аґота Криштоф, Одрі Лорд та багато інших.

 

http://vcrc.org.ua/
http://www.zhovten-kino.kiev.ua/

 
Comments (4)
1 Dienstag, 04. September 2012
Вітаю! Сьогодні зайшла до Ґете-інституту і побачила число. Виглядає розкішно і справді чіпляє за те саме-тілесно живе, спокушаючи і водночас викликаючи страшенну відразу. Гортала відводячи очі, аж мурашки по шкірі...
Оксана дуже добре попрацювала, а ви загалом дуже виросли! Папір ви з когось здирали, а потім дубили - надто вже екзотично для сучукркрит?!
Ще раз найщиріші вітання!
2 Freitag, 07. September 2012
Nelke
Щиро дякуємо!
3 Sonntag, 16. September 2012
чи можна цей журнал десь купити? (Львів)
4 Montag, 17. September 2012
Nelke
У Львові журнал є в кав"ярні Кабінет, назагал його ми можемо вислати Вам поштою, для цього напишіть на будь-яку з наших скиньок, вказаних на сайті.
Дружньо,
Неля Ваховська

Add your comment

Your name:
Comment:


Das Design Alexander Kanarskiy © 2007. Alle Rechte sind geschützt.
Unter Anwendung von den Materialien ist die Verbannung auf prostory.net.ua obligatorisch.