StartseiteImpressum
LGBT AND JEWISH DISCOURSE: FROM TABOO TO TOLERANCE - PROSTORY LGBT AND JEWISH DISCOURSE: FROM TABOO TO TOLERANCE Зберігати вічно. Український політикум і можливість пам’яті - PROSTORY Зберігати вічно. Український політикум і можливість пам’яті Ігор Помєранцев: перше видання в Україні - PROSTORY Ігор Помєранцев: перше видання в Україні

Презентація номера "Транс" у Києві

 У п’ятницю, 8 листопада о 19:00 у книгарні «Чулан» (вул. Б. Хмельницького, 16-22) відбудеться презентація нового номера журналу «Простори» під назвою «Транс». 

«Транс» – це сьоме число «Просторів», що представляє коло авторів і митців, як молодих, так і класиків, «питомих» швейцарців та мігрантів. Усі вони реалізують у своїх текстах і роботах стратегію ідентичнісної трансгресії. 

«Транс» пропонує переглянути утопію національної літератури крізь призму Швейцарії, де література, з її дрейфами від іронії до меланхолії, від реалізму до марення, вказує на одне: єдине її громадянство – це вона сама. 

Серед авторів номера вже відомі українському читацтву Роберт Вальзер та Аґота Криштоф, а також Педро Ленц, Коста Вече, Джоан Айртон, Аґлая Ветерані, Драґіца Райчич, Ноель Рева та багато інших. 

Більшість авторів та авторок вперше перекладені українською. Над журналом працювали перекладачі з німецької, французької та італійської мов: Марк Бєлорусець, Сергій Жадан, Неля Ваховська, Олександра Григоренко, Катерина Міщенко, Ірина Собченко, Тарас Федірко та інші. 

Крім розмови із редакторками журналу, команда «Просторів» запрошує гостей презентації на келих вина.

Вхід у книгарню – ліворуч від центрального входу «Київпроект».

Фото: Коста Вече, "Чорний швейцарський прапор", 2006.

 

Add your comment

Your name:
Comment:


Das Design Alexander Kanarskiy © 2007. Alle Rechte sind geschützt.
Unter Anwendung von den Materialien ist die Verbannung auf prostory.net.ua obligatorisch.