ГлавнаяСтатьиТекстыПереводНовости
ТемаАкцииИскусствоСсылкиГазетаРедакция
Екзорцист привида Бога - ПРОSTORY - украинский литературный журнал Екзорцист привида Бога Відкриття виставки Євгенії Бєлорусець «Своя кімната» - ПРОSTORY - украинский литературный журнал Відкриття виставки Євгенії Бєлорусець «Своя кімната» Контрмимикрия Н.Троха II - ПРОSTORY - украинский литературный журнал Контрмимикрия Н.Троха II

Йозеф Вінклер вперше приїздить до України

 Інтелектуальна проза Йозефа Вінклера відзначена тонким ліризмом, віртуозною музичною мовою та глибоким проникненням у життя своїх персонажів. У світі конкуренції й боротьби за місце під сонцем письменник, слідом за Жаном Жене, стає на бік закоханих, обманутих, упосліджених – усіх тих, кого не щадить суспільство багатства і зверхності.

Читайте на Просторах фрагменти із романів Вінклера “Вивезена”  (Критика, 2012) й “Цвинтар гірких апельсинів” (Простори №5 "Віра, порно, любов", 2012) у перекладі Нелі Ваховської та короткої прози у перекладі Марка Бєлорусця.
 

У четвер, 4 жовтня о 15:00 у Центрі польських та європейських студій Києво-Могилянської Академії (вул. Волоська, 10, корп. 6) письменник розповість про свій критичний погляд на систему академічної освіти, в якій він сам тривалий час працював. Вінклер також прокоментує основні мотиви своїх романів: музику міського дна, взаємини з бідністю, критичне ставлення до католицизму з його еротикою смерті, поєднання вітальності й похоронних ритуалів індійського народу домра тощо. У заході візьме участь перекладачка Йозефа Вінклера українською Неля Ваховська. Модеруватиме Наталія Чермалих.

У п'ятницю, 5 жовтня о 19:00 Йозеф Вінклер - почесний гість Другого міжнародного фестивалю “Книжковий Арсенал”  (вул. Лаврська, 12) - представить свій роман “Вивезена”. У презентації візьме участь перекладачка роману Неля Ваховська. Модеруватиме відповідальний редактор видавництва “Критика” Андрій Мокроусов.

 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:

eurozine
 


Главная  Статьи  Тексты  Перевод  Новости  Тема  Акции  Искусство  Ссылки  Газета  Редакция  


Дизайн Александр Канарский © 2007.
При использовании материалов ссылка на prostory.net.ua желательна.