StartseiteImpressum
Джудіт Батлер: Згуртовані тіла та політика вулиці (фрагменти лекції) - PROSTORY Джудіт Батлер: Згуртовані тіла та політика вулиці (фрагменти лекції) Український літературний процес: фактор смаку - PROSTORY Український літературний процес: фактор смаку В центре Европы / между политикой и поэтикой - PROSTORY В центре Европы / между политикой и поэтикой

5 березня: презентація проекту «ПРОSTORY» у Львові

5 березня о 18 годині в кав'ярні Кабінет (вул. Винниченка,12) відбудеться перша презентація проекту «ПРОSTORY» у Львові. В рамках презентації заплановане обговорення газети «Простори» №1 «Смерть перекладача».

З боку «Просторів» у заході візьмуть участь Євгенія Бєлорусець, Марко Бєлорусець, Катерина Міщенко, Наталія Чермалих, Василь Лозинський та Анна Лацанич. Учасники будуть раді обміну думками з колегами щодо літературного процесу, суспільної позиції та проблематики художнього перекладу в Україні.

Теми дискусії:

- Література та соціальний простір

- «Смерть» перекладача (соціальна / на рівні впливу / видавнича)

- Значення художнього перекладу

- Літературна критика

- Художній твір та комунікація

Під час презентації відбудуться літературні читання, перегляд художніх робіт та дискусія. Учасники редакції ПРОSTORY сподіваються познайомитися з літераторами, художниками, журналістами та активістами, яких цікавить коло питань, що обговорюються на сайті.

Модеруватиме зустріч Юрій Кучерявий.

 
Comments (1)
1 Dienstag, 10. März 2009
було гарно
головне,без графоманії
МОЛОДЦІ!)))

Add your comment

Your name:
Comment:


Das Design Alexander Kanarskiy © 2007. Alle Rechte sind geschützt.
Unter Anwendung von den Materialien ist die Verbannung auf prostory.net.ua obligatorisch.