ГлавнаяСтатьиТекстыПереводНовости
ТемаАкцииИскусствоСсылкиГазетаРедакция
Нові українські журнали лівої критики на Форумі видавців у Львові - ПРОSTORY - украинский литературный журнал Нові українські журнали лівої критики на Форумі видавців у Львові Домашня кухня національного лібералізму - ПРОSTORY - украинский литературный журнал Домашня кухня національного лібералізму Джузеппе Унґаретті: вибрані вірші зі збірки «Радість» (1914-1919) - ПРОSTORY - украинский литературный журнал Джузеппе Унґаретті: вибрані вірші зі збірки «Радість» (1914-1919)

5 березня: презентація проекту «ПРОSTORY» у Львові

5 березня о 18 годині в кав'ярні Кабінет (вул. Винниченка,12) відбудеться перша презентація проекту «ПРОSTORY» у Львові. В рамках презентації заплановане обговорення газети «Простори» №1 «Смерть перекладача».

З боку «Просторів» у заході візьмуть участь Євгенія Бєлорусець, Марко Бєлорусець, Катерина Міщенко, Наталія Чермалих, Василь Лозинський та Анна Лацанич. Учасники будуть раді обміну думками з колегами щодо літературного процесу, суспільної позиції та проблематики художнього перекладу в Україні.

Теми дискусії:

- Література та соціальний простір

- «Смерть» перекладача (соціальна / на рівні впливу / видавнича)

- Значення художнього перекладу

- Літературна критика

- Художній твір та комунікація

Під час презентації відбудуться літературні читання, перегляд художніх робіт та дискусія. Учасники редакції ПРОSTORY сподіваються познайомитися з літераторами, художниками, журналістами та активістами, яких цікавить коло питань, що обговорюються на сайті.

Модеруватиме зустріч Юрій Кучерявий.

 
Комментарии (1)
1 Вторник, 10 Марта 2009
було гарно
головне,без графоманії
МОЛОДЦІ!)))

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:

eurozine
 


Главная  Статьи  Тексты  Перевод  Новости  Тема  Акции  Искусство  Ссылки  Газета  Редакция  


Дизайн Александр Канарский © 2007.
При использовании материалов ссылка на prostory.net.ua желательна.