Євгенія Бєлорусець
(Пятница, 05 Февраля 2010) /
Статьи
(Вторник, 02 Февраля 2010) /
Новости
(Воскресенье, 17 Января 2010) /
Акции
Жак Гербер
(Вторник, 12 Января 2010) /
Тексты
переклад Катерини Міщенко
(Понедельник, 11 Января 2010) /
Перевод
Подружжя трахається, а тим часом малий син, який зумів відчинити дверцята свого ліжечка, випадає з вікна, слідом за своїм ведмедиком, і помирає. Світ зруйновано. Якби цей світ було створено Богом, а не Сатаною, цього б не сталося. Усе б могло бути по-іншому, і з цього також вийшов би фільм, якщо й з меншим успіхом. Усе, що робиться, є відступом від чогось, і водночас є винятком. Фільм – це виняток зі світла й тіні, який іще називають знятком. На плівку щось знімається. Проте вийняте (випотрошене) ми бачимо в кінці. Ось він, світ, людей з нього вийнято, порожні плями, які може заповнити будь-хто. Будь-хто, навіть Ларс фон Трієр (...)
|
Наталия Чермалых, Андрей Репа
(Среда, 23 Декабря 2009) /
Новости
Инга Пилипчук
(Среда, 16 Декабря 2009) /
Статьи
Одним из первых ощущений центра была геометрия. Иголка циркуля прокалывала маленькую точечку в мягкой клеточной тетрадке, обводила ровный круг, и вот он готов – центр круга. Все, что оставалось за ним, было белым и несущественным, проще говоря – пустым, и только края придавали кругу форму круга, утверждая за центром право центра. После пришло понимание, что центр – это хорошо, потому, что быть в центре событий, равно как и быть в центре внимания –признак успеха, жить в центре города – признак престижа, а находиться в центре Европы – особая (...)
|
(Воскресенье, 06 Декабря 2009) /
Акции
Євгенія Бєлорусець
(Понедельник, 30 Ноября 2009) /
Новости
(Воскресенье, 29 Ноября 2009) /
Новости
|
|
|
|



|