ГлавнаяСтатьиТекстыПереводНовости
ТемаАкцииИскусствоСсылкиГазетаРедакция
Мой сепаратизм - ПРОSTORY - украинский литературный журнал Мой сепаратизм Фігури замовчування: Майдан і Бідність - ПРОSTORY - украинский литературный журнал Фігури замовчування: Майдан і Бідність "Самоцензура": дискусія про дозволене і заборонене - ПРОSTORY - украинский литературный журнал "Самоцензура": дискусія про дозволене і заборонене

Українські літературні читання у Ваймарі

У Німеччині, у Ваймарі з 10 по 12 жовтня відбудеться фестиваль української культури «Молода Україна: у центрі окраїни» (Die junge Ukraine: mitten am Rand).

У програмі фестивалю - літературні акції, круглі столи, кінопокази та театральні прем'єри. Серед кінофільмів буде демонстровано документальну стрічку відомого німецького режисера Рене Гардера «Пан Піліпенко та його субмарина».

В літературних читаннях, які відбудуться у приміщенні старого трамвайного депо, а сьогодні - центру сучасного мистецтва «E-Werk», візьмуть участь Сергій Жадан, Галина Крук і Остап Сливинський. Доповнить фестиваль презентація спільного німецько-українського мультимедійного проекту «Вечір батьківщини. EUкраїнські пошуки ідентичності».

Фестиваль продовжиться 13 жовтня поетичними читаннями за участю українських авторів, які пройдуть у берлінській Галереї Березніцьких.

В якості ілюстрації використано кадр з фільму «Пан Піліпенко та його субмарина».

 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:

eurozine
 


Главная  Статьи  Тексты  Перевод  Новости  Тема  Акции  Искусство  Ссылки  Газета  Редакция  


Дизайн Александр Канарский © 2007.
При использовании материалов ссылка на prostory.net.ua желательна.