ГоловнаСтаттіТекстиПерекладНовини
ТемаАкціїМистецтвоЛінкиГазетаРедакція
Dramaqueen - Neues Theater von Frauen aus Mittel- und Osteuropa - ПРОSTORY - український літературний журнал Dramaqueen - Neues Theater von Frauen aus Mittel- und Osteuropa Презентація книги Філіпа Солерса «Війна смаку» та авторська зустріч із перекладачем книжки Андрієм Рєпою на Форумі видавців у Львові - ПРОSTORY - український літературний журнал Презентація книги Філіпа Солерса «Війна смаку» та авторська зустріч із перекладачем книжки Андрієм Рєпою на Форумі видавців у Львові Свобода быть собой? К выставке Евгении Белорусец «Своя комната» - ПРОSTORY - український літературний журнал Свобода быть собой? К выставке Евгении Белорусец «Своя комната»
Друкувати

Про нас

Журнал Простори присвячений літературі, мистецтву, художньому перекладу та соціальній критиці. Тематичні числа Просторів виходять з 2008 року двічі на рік. Журнал практикує політику білінгвальності і публікує матеріали українською та російською мовами без перекладу з однієї на іншу. Редакція Просторів дотримується інтелектуальних та політичних принципів Нової лівиці, фемінізму та має горизонтальну структуру самоорганізації. 

До редакції Просторів входять:

Євгенія БЄЛОРУСЕЦЬ, художниця, письменниця, публіцистка, членкиня групи Худрада.

Неля ВАХОВСЬКА, вільна перекладачка та публіцистка, членкиня незалежної спілки перекладачівта письменників ТСПП.

Олександра ГРИГОРЕНКО, художня перекладачка, викладачка кафедри німецькї мови в Полтавському національному педагогічному університеті.

Ірина СОБЧЕНКО, художня перекладачка, викладачка Київського національного лінгвістичного університету, нині працює над дисертацією зі швейцарської літератури в Женевському університеті.

Тарас ФЕДІРКО, поет і перекладач. Нині пише дисертацію з соціальної антропології Дургемскому університеті (Англія).

Наталія ЧЕРМАЛИХ, феміністка і кураторка, викладачка на факультеті Східних мов Київського національного лінгвістичного університету. університету.

Редколегія Просторів складається з культурних діячів/ок та інтелектуалів/ок з України, Росії, Німеччини, Польщі та Англії.

В Україні журнал поширюється через книгарні та безкоштовно на заходах Просторів, за кордоном - на запит на prostoryred(at)gmail.com 
 
Простори дотримуються копілефту. При передруці наших матеріалів просимо про посилання на Простори.

PROSTORY
www.prostory.net.ua
prostoryred(at)gmail.com
ISSN 2307-3233
Реєстраційний номер: КВ 14767-3738 Р 
зареєстровано в Міністерстві юстиції України

 

 

eurozine
 


Головна  Статті  Тексти  Переклад  Новини  Тема  Акції  Мистецтво  Лінки  Газета  Редакція  


Дизайн Олександр Канарський ©2007.
При використаннi матерiалiв сайту бажаним є посилання на prostory.net.ua