StartseiteImpressum
Карл Шльоґель: Назвати світ - PROSTORY Карл Шльоґель: Назвати світ После праздника / Після свята - PROSTORY После праздника / Після свята Ukraine – Deutschland – Freundschaftsspiegel - PROSTORY Ukraine – Deutschland – Freundschaftsspiegel
Drucken

Де знайти газету Простори #2 «Поряд з війною»?


В Одесі:

У вівторок, 16 лютого, газету Простори #2 «Поряд з війною» було презентовано в Одесі, в Баварському Домі, за адресою вул. Успенська, 60 (зала №1). Під час презентації можна було отримати примірник та взяти участь у дискусії із редакторами сайту.

Газету можна взяти у бібліотеці Баварського дому.

Чи у "Книжковій крамниці" за адресою вул.Троїцька, 30. 

У Києві:

Газета розповсюджується за запитом у київській бібліотеці Ґете-Інституту та у книгарні «Є» (м. Київ, вул. Лисенка, 3).

Незабаром газета з’явиться у книгарні «Наукова думка» та у приміщенні Центру візуальної культури (перший поверх Староакадемічного корпусу НаУКМА) .

 

Газету «Простори» створено літераторами, художніми перекладачами й митцями, які у спільному діалозі осмислювали метафору такого широкого поняття як «війна» в українській дійсності та шукали взаємозв’язків з іншими європейськими літературами, зокрема німецькою, австрійською та французькою. Загальна концепція видання зосереджує увагу читача на «медіалізації» чи-то дистанційованості події, що відбувається в іншому просторі; або ж такої події як-от «повсякденні війни», вуличні протести, німе протистояння системі у радянські часи, маргіналізація знедолених соціальних груп й відчуження від власного життєвого простору.

У номері «Поряд з війною» представлені тексти австрійського автора Мартіна Ляйденфроста та Курта Льотґеба, німецької письменниці Катрін Рьоґґла, французького автора й кінознавця Жака Ґербера, соціологині Анастасії Рябчук, поета Ігора Помєранцева, мистецтвознавиці з Франції Емілі Бувар, української авторки Євгенії Бєлорусець, сучасного французького філософа Алена Бадью, української мистецтвознавиці Діани Клочко, переклади Марка Бєлорусця, Андрія Рєпи, Тетяни Баскакової, Наталії Чермалих, Анни Лацанич, Катерини Міщенко.  Самостійний тематичний ряд утворюють малюнки українського митця Нікіти Кадана. 

 
Comments (4)
1 Freitag, 19. Februar 2010
Нарешті хтось вирішив вийти за межі київської зони. Хотілося хочаб маленькі звіти про перебіг заходів в інших містах. Насправді, тільки якщо ви будете їздити, ви станете справжнім культурним ресурсом.
2 Samstag, 20. Februar 2010
Невже тільки К. та Одеса?
3 Dienstag, 23. Februar 2010
Собственно, все.
4 Donnerstag, 25. Februar 2010
О, вже у Полтаві та Харкові!!!
Респект:)

Add your comment

Your name:
Comment:


Das Design Alexander Kanarskiy © 2007. Alle Rechte sind geschützt.
Unter Anwendung von den Materialien ist die Verbannung auf prostory.net.ua obligatorisch.