ГоловнаСтаттіТекстиПерекладНовини
ТемаАкціїМистецтвоЛінкиГазетаРедакція
На смерть поэта? - ПРОSTORY - український літературний журнал На смерть поэта? Контрмимикрия Н.Троха II - ПРОSTORY - український літературний журнал Контрмимикрия Н.Троха II Про якість перекладу: після дискусії - ПРОSTORY - український літературний журнал Про якість перекладу: після дискусії
Друкувати

Де знайти газету Простори #2 «Поряд з війною»?


В Одесі:

У вівторок, 16 лютого, газету Простори #2 «Поряд з війною» було презентовано в Одесі, в Баварському Домі, за адресою вул. Успенська, 60 (зала №1). Під час презентації можна було отримати примірник та взяти участь у дискусії із редакторами сайту.

Газету можна взяти у бібліотеці Баварського дому.

Чи у "Книжковій крамниці" за адресою вул.Троїцька, 30. 

У Києві:

Газета розповсюджується за запитом у київській бібліотеці Ґете-Інституту та у книгарні «Є» (м. Київ, вул. Лисенка, 3).

Незабаром газета з’явиться у книгарні «Наукова думка» та у приміщенні Центру візуальної культури (перший поверх Староакадемічного корпусу НаУКМА) .

 

Газету «Простори» створено літераторами, художніми перекладачами й митцями, які у спільному діалозі осмислювали метафору такого широкого поняття як «війна» в українській дійсності та шукали взаємозв’язків з іншими європейськими літературами, зокрема німецькою, австрійською та французькою. Загальна концепція видання зосереджує увагу читача на «медіалізації» чи-то дистанційованості події, що відбувається в іншому просторі; або ж такої події як-от «повсякденні війни», вуличні протести, німе протистояння системі у радянські часи, маргіналізація знедолених соціальних груп й відчуження від власного життєвого простору.

У номері «Поряд з війною» представлені тексти австрійського автора Мартіна Ляйденфроста та Курта Льотґеба, німецької письменниці Катрін Рьоґґла, французького автора й кінознавця Жака Ґербера, соціологині Анастасії Рябчук, поета Ігора Помєранцева, мистецтвознавиці з Франції Емілі Бувар, української авторки Євгенії Бєлорусець, сучасного французького філософа Алена Бадью, української мистецтвознавиці Діани Клочко, переклади Марка Бєлорусця, Андрія Рєпи, Тетяни Баскакової, Наталії Чермалих, Анни Лацанич, Катерини Міщенко.  Самостійний тематичний ряд утворюють малюнки українського митця Нікіти Кадана. 

 
Коментарі (4)
1 П'ятниця, 19 Лютого 2010
Нарешті хтось вирішив вийти за межі київської зони. Хотілося хочаб маленькі звіти про перебіг заходів в інших містах. Насправді, тільки якщо ви будете їздити, ви станете справжнім культурним ресурсом.
2 Субота, 20 Лютого 2010
Невже тільки К. та Одеса?
3 Вівторок, 23 Лютого 2010
Собственно, все.
4 Четвер, 25 Лютого 2010
О, вже у Полтаві та Харкові!!!
Респект:)

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Коментар:

eurozine
 


Головна  Статті  Тексти  Переклад  Новини  Тема  Акції  Мистецтво  Лінки  Газета  Редакція  


Дизайн Олександр Канарський ©2007.
При використаннi матерiалiв сайту бажаним є посилання на prostory.net.ua