ГлавнаяСтатьиТекстыПереводНовости
ТемаАкцииИскусствоСсылкиГазетаРедакция
Між Марксом і кока-колою - ПРОSTORY - украинский литературный журнал Між Марксом і кока-колою К подоплеке нынешнего «поражения мультикультурализма» - ПРОSTORY - украинский литературный журнал К подоплеке нынешнего «поражения мультикультурализма» DIALOG / LITERATUR / ÜBERSETZUNG - ПРОSTORY - украинский литературный журнал DIALOG / LITERATUR / ÜBERSETZUNG

ЛЕВІАФАН, або Найкращий з усіх світів. Твір для трьох голосів, піску та звукової симфонії

ЛЕВІАФАН, або Найкращий з усіх світів. Твір для трьох голосів, піску та звукової симфоніїОповідання класика німецької  літератури Арно Шмідта «Левіафан, або Найкращий з усіх світів», в якому йдеться про події лютого 1945 року в містечку Лаубан, набуло особливої актуальності у сучасній українській дійсності. Левіафан – сукупне зло, частиною якого стають звичайні люди. Коли приходить війна, вона завжди нелюдська, жорстока і руйнівна – у давній Греції, в Німеччині або в нашій країні (...)
 

В Киеве откроется выставка «Референдум о выходе из состава человечества»

В Киеве откроется выставка «Референдум о выходе из состава человечества»10-го декабря, в Киеве, в арт-центре Closer, по адресу Нижнеюрковская 31, в 19.00 откроется выставка кураторского объединения Худсовет «Референдум о выходе из состава человечества». Референдум, будучи по идее непосредственным правотворчеством народа и инструментом прямой демократии, весной 2014 года в нескольких регионах Украины оказался задействованным для прямой политтехнологической манипуляции так называемым общественным сознанием, а позднее послужил поводом для российской (...)
 

Донбасс борется за права человека: пресс-конференция в Северодонецке

Донбасс борется за права человека: пресс-конференция в СеверодонецкеВ понедельник, 8 декабря в 14.00 в г. Северодонецк Луганской области (Гостиница Центральная пр-т Гвардейский 13, конференц-зал), состоится пресс-конференция, на которой новая основанная на Донбассе инициатива - Восточная правозащитная группа, заявит о своей стратегии и направлениях работы. На пресс-конфереции основатель Восточной правозащитной группы Павел Лисянский сообщит о сложностях оказания правовой помощи  (...)
 

Розділення // Про працю у тіні війни

Розділення // Про працю у тіні війниЗапрошуємо Вас завтра, о 13:00, у Музей «Духовні скарби України» (вул. Десятинна 12) на зустріч з художницею Євгенією Бєлорусець, за участю журналіста, дослідника робітничих рухів Віталія Атанасова. Ми говоритимемо про те, що зникає на наших очах: про розділення між війною та миром, суспільством та державою, політичними вимогами та елементарними потребами, необхідністю, без якої неможливе подальше життя спільнот та людей, та надіями цих спільнот.
 

Слід від вибуху з Дебальцевого - у Варшаві

Слід від вибуху з Дебальцевого - у Варшаві3 жовтня 2014 у Варшаві у палаці Кролікарня відкриється мистецький фестиваль «Комментаторки», у якому візьмуть участь п’ять українських та п’ять російських художниць. Одна з робіт фестивалю присвячена тривалим обстрілам міста Дебальцеве, що знаходиться на лінії вогню у Донецькій області. Оболонку від міни з Дебальцевого, де навіть за перемир'я практично не переривалися обстріли, буде виставлено в інсталяції Євгенії Бєлорусець «Око і сонце».
 

Чи мають мігранти окрему мову?

Чи мають мігранти окрему мову?  Чи дійсно мігранти мають окрему мову? Чи мають окрему мову жінки? Біженці? Бідняки? Що відбувається з поезією, коли її пишуть політично ангажованою мовою, і чи надається вона до перекладу? Чи проникає Хорватія у швейцарську німецьку і що вона з нею чинить? Про ці та інші запитання дискутуватимуть перекладачі першої книжки Драґіци Райчич в Україні Марк Бєлорусець та Олександра Григоренко, а також поетка Катерина Калитко і письменник Михайло Бриних.  
 

Дегустація від «Просторів»

Дегустація від «Просторів»11 вересня 2014 на ХІ Форумі видавців у Львові «Простори» представлять свою добірку найсвіжішої літератури Швейцарії: книжки швейцарської поетки хорватського походження Драґіци Райчич «Intergacion. Вибрані віріш та проза» (Простори/Смальта, 2014), Крістофа Зімона (Простори/Медуза, 2013) та свій спецвипуск «Транс» (2013). На заходах продукцію «Просторів» можна буде придбати за видавничими цінами.
 


eurozine
 


Главная  Статьи  Тексты  Перевод  Новости  Тема  Акции  Искусство  Ссылки  Газета  Редакция  


Дизайн Александр Канарский © 2007.
При использовании материалов ссылка на prostory.net.ua желательна.