ГлавнаяСтатьиТекстыПереводНовости
ТемаАкцииИскусствоСсылкиГазетаРедакция
Московский дневник - ПРОSTORY - украинский литературный журнал Московский дневник Саша Протяг: ~многолетники (которые здесь растут) как однолетники~ - ПРОSTORY - украинский литературный журнал Саша Протяг: ~многолетники (которые здесь растут) как однолетники~ Похвала спортивній красі - ПРОSTORY - украинский литературный журнал Похвала спортивній красі

Журнал соціальної критики “Спільне” вперше презентують в Одесі

Про поліцейську державу, міський простір, комерціалізацію освіти та класові відносини говоритимуть на презентації лівого інтелектуального видання “Спільне” в Одесі. В середу, 16 травня, о 18:00 у Кав'ярні-книгарні за адресою вул. Катерининська, 77 редакторка журналу, соціологиня Анатасія Рябчук разом з постійними авторами видання, культурологами Ольгою Папаш та Станіславом Мензелевським, представлять перші чотири випуски “Спільного”. 

Журнал соціальної критики “Спільне” — це колективний некомерційний проект, що ставить собі на меті аналіз соціальної дійсності в вітчизняному та світовому масштабах. До колективу часопису належать представники та представниці академічного середовища йнизових активістських рухів, журналістики та мистецтва.
Більше про журнал: http://commons.com.ua/?page_id=8252

Окрім журналу "Спільне" на презентації можна буде придбати видання "Політична критика" та "Простори".

 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:

eurozine
 


Главная  Статьи  Тексты  Перевод  Новости  Тема  Акции  Искусство  Ссылки  Газета  Редакция  


Дизайн Александр Канарский © 2007.
При использовании материалов ссылка на prostory.net.ua желательна.