ГоловнаСтаттіТекстиПерекладНовини
ТемаАкціїМистецтвоЛінкиГазетаРедакція
Українське тіло. Бомжі і діти - ПРОSTORY - український літературний журнал Українське тіло. Бомжі і діти Джудіт Батлер: Згуртовані тіла та політика вулиці (фрагменти лекції) - ПРОSTORY - український літературний журнал Джудіт Батлер: Згуртовані тіла та політика вулиці (фрагменти лекції) Відео на паркані - сателіт виставки «Погляди» - ПРОSTORY - український літературний журнал Відео на паркані - сателіт виставки «Погляди»
Друкувати

Журнал соціальної критики “Спільне” вперше презентують в Одесі

Про поліцейську державу, міський простір, комерціалізацію освіти та класові відносини говоритимуть на презентації лівого інтелектуального видання “Спільне” в Одесі. В середу, 16 травня, о 18:00 у Кав'ярні-книгарні за адресою вул. Катерининська, 77 редакторка журналу, соціологиня Анатасія Рябчук разом з постійними авторами видання, культурологами Ольгою Папаш та Станіславом Мензелевським, представлять перші чотири випуски “Спільного”. 

Журнал соціальної критики “Спільне” — це колективний некомерційний проект, що ставить собі на меті аналіз соціальної дійсності в вітчизняному та світовому масштабах. До колективу часопису належать представники та представниці академічного середовища йнизових активістських рухів, журналістики та мистецтва.
Більше про журнал: http://commons.com.ua/?page_id=8252

Окрім журналу "Спільне" на презентації можна буде придбати видання "Політична критика" та "Простори".

 

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Коментар:

eurozine
 


Головна  Статті  Тексти  Переклад  Новини  Тема  Акції  Мистецтво  Лінки  Газета  Редакція  


Дизайн Олександр Канарський ©2007.
При використаннi матерiалiв сайту бажаним є посилання на prostory.net.ua