ГоловнаСтаттіТекстиПерекладНовини
ТемаАкціїМистецтвоЛінкиГазетаРедакція
Марианне Грубер: Протокол страха ІІІ - ПРОSTORY - український літературний журнал Марианне Грубер: Протокол страха ІІІ Антонио Мореско: Песни хаоса (фрагменты) - ПРОSTORY - український літературний журнал Антонио Мореско: Песни хаоса (фрагменты) Полтава-Харків: презентації газети та проекту «Простори» - ПРОSTORY - український літературний журнал Полтава-Харків: презентації газети та проекту «Простори»
Друкувати

11.06.09: Політизація мистецтва – на часі?

ДИСКУСІЯ навколо виставки «Погляди»

11 червня

о 18:30

Гете-Інститут, вул. Волоська, 12/4, 3 поверх

Як формується політично ангажоване висловлювання в сучасному українському мистецтві;

Причини атомізації українського арт-середовища;

Цілі, тенденції та перспективи політично ангажованого мистецтва;

Слово в мистецькому просторі.

У зустрічі беруть участь художники, учасники виставки ПОГЛЯДИ, міждисциплінарне об'єднання ХУДРАДА, редакція ПРОSTORY, куратори, мистецтвознавці, журналісти, літературознавці, літератори.

Запрошуємо глядачів, читачів, усіх зацікавлених!

Зустріч присвячена рецепції політично ангажованого мистецтва в Україні. Одне з центральних питань обговорення: наскільки це мистецтво очікуване суспільством і наскільки воно зрозуміле. Але для того, щоб відповісти на це питання - потрібно визначитися із самим терміном «політично ангажоване мистецтво» і його значенням (чи значеннями), створити спільну систему координат. Відмінності в інтерпретації терміну стають очевидними при знайомстві зі статтями, відгуками, коментарями, доповідями, присвяченими виставці «Погляди», яка відкрилася 15 травня у галереї ЦСМ. Контраверсійна рецепція виставки, яка часто відбувається в ідеологічному, а не мистецтвознавчому полі, стане основою для дискусії. Перші питання постають основою для наступних: якого прочитання виставки політично ангажованого мистецтва очікує художник? Якими є роль і призначення тексту, що входить у структуру твору або виставкового простору? Де проходить межа між ангажованістю й обслуговуванням певного глядача або ідеології?

poster_discussionlittle

Учасники виставки: Олександр Барковський (Ташкент, Узбекистан), Анатолій Бєлов (Київ), Євгенія Бєлорусець (Київ), Микола Власов (Київ), Ксенія Гнилицька та Антон Смірнов (Київ), Дмитро Єрмолов (Київ), Нікіта Кадан (Київ), Володимир Кузнецов (Київ), Василь Лозинський (Київ), Дмитро Мойсеєв (Київ), Лада Наконечна (Київ), Олег Перковський (Львів), Андрій Устінов (Ст.-Петербург, Росія - Кельн, Німеччина), Давід Чічкан (Київ), Група Предметів (Київ), група Р.Е.П. (Київ), група SOSка (Харків).

 
Коментарі (10)
1 Середа, 03 Червня 2009
то простим смертним теж прийти можна? ))
2 Середа, 03 Червня 2009
Звичайно! Чекаємо…
3 Середа, 03 Червня 2009
:)))
4 Понеділок, 08 Червня 2009
Океан Ельзи...
5 Четвер, 02 Липня 2009
Дякую.

"достойний" коментар ініціатора сайту" саме і подав інформацію про те, що п.Юрченко - колишній співробітник ПРОСТОРІВ.
6 Четвер, 02 Липня 2009
Михайле, повертаючись до твого коменту про тих, хто розхитує систему зсередини. проблема в тому, що зусилля консерсативних правих задля збереження системи проявляються як боротьба з примарами минулого, в той час коли нас винищують у сучасності. якби ті хлопці відбили ніс нардепу Лозинському,а не каменюці на постаменті, мені було б начхати на їхнє політ. позначення. вочевидь, наша "система" настільки гнила, що ухил у лівизну залишається неминучим.
7 Четвер, 02 Липня 2009
Оскільки персонаж під ніком "крапки над і" не наважується на відкритість, вимагаю від редакції оприлюднити ім"я цієї людини, оскільки вона грубо порушила правила інтернет-комунікації і вдалась до особистих образ.
8 Четвер, 02 Липня 2009
Михайле, розмова ПРОСТОРІВ з керівництвом ГІ відбувалася без перекладача, вочевидь тому ти не знаєш, що домовлено було про заходи, присвячені худ.перекладу, А ТАКОЖ про інші мистецькі акції. і на основі чого ти робиш висновок про лівий радикалізм - "гарбуза" чи своєї 5-хвилинної розмови по мобільному? ;)
9 Четвер, 02 Липня 2009
Нелю, думаю, все з"ясується, коли редакція настрочить донос у Гете з приводу моїх сьогоднішніх коментів. Про лівий радикалізм я знаю як колишній член редакції, про що вже відомо загалу :)
(шкода, що розмова знову повертається в орбіту моєї особи :((((
10 П'ятниця, 03 Липня 2009
vzagali ne rozumiju, z jakogo dyva redakcija bere uchast' v cij, vyslovljujuchys' dyplomatychnishe, ne duzhe vdalij dyskusiji. Nevze vam dijsno podobajet'sja vytrachaty na ce dilo chas ta energiju? Klasnyj sajt, a vy, beruchy uchast' v cyrku shapito, lyshe pozytyvne vrazhennja vid n'ogo psujete. Durnuvati komentari mozhna zh bez zajvyx ceremonij vydaljaty, pravda? Vidpovidajuchy, vy lyshe zaoxochujete, pidburjujete jix na podal'shi zvershennja forumnyx podvygiv. "Jakby ja buv na vashomu misci" ja by usi komentari ne po temi poprybyryv by, v tomu chysli j vashi. Bo na tli cijeji svarky ani redakcija ani oponenty duzhe klasno taky ne vygljadajut'.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Коментар:

eurozine
 


Головна  Статті  Тексти  Переклад  Новини  Тема  Акції  Мистецтво  Лінки  Газета  Редакція  


Дизайн Олександр Канарський ©2007.
При використаннi матерiалiв сайту бажаним є посилання на prostory.net.ua