ГоловнаСтаттіТекстиПерекладНовини
ТемаАкціїМистецтвоЛінкиГазетаРедакція
Артур Клінав: Мінськ. Путівник Містом Сонця - ПРОSTORY - український літературний журнал Артур Клінав: Мінськ. Путівник Містом Сонця Dramaqueen. Новий театр жінок Центральної та Східної Європи - ПРОSTORY - український літературний журнал Dramaqueen. Новий театр жінок Центральної та Східної Європи Molotow-Cocktails für die Moral - ПРОSTORY - український літературний журнал Molotow-Cocktails für die Moral
Друкувати

Презентація книги Філіпа Солерса «Війна смаку» та авторська зустріч із перекладачем книжки Андрієм Рєпою на Форумі видавців у Львові

 У суботу 17 вересня о 18 годині в рамках Львівського форуму видавців в Обласній науково-педагогічній бібліотеці (вул. Зелена, 24) відбудеться презентація книги Філіпа Солерса «Війна смаку» та авторська зустріч з її перекладачем Андрієм Рєпою. Модеруватиме Катерина Міщенко.

Збірка есеїв «Війна смаку» присвячена видатним постатям французької літе­ратури XVII-XX ст. Це історія французької літератури в особистостях. Ці осо­бистості «прокляті» для суспільства, «незручні», «жахливі» (бунт, еротизм, де­віантна поведінка, витончена інтелектуальність), але, з іншого боку, вони – «великі класики», відомі нам зі шкільної парти, втілення особливого «фран­цузького духу».

Філіп Солерс – відомий французький письменник, засновник легендар­ного літературно-критичного часопису «Тель Кель» (Tel Quel), навколо якого об’єднувалися Юлія Кристева, Ролан Барт, Жак Дерида та інші. Він перекона­ний, що літературна критика ззовні не може осягнути творчість письменника так, як це робить інший письменник, занурений у творчу «майстерню», тілесну самобутність і неповторне звучання стилю митця. Звідси – його поліфоніч­ні діалоги з творцями в формі есеїв, що виходять далеко за схематичні рамки часу, історії, суспільної моралі чи цензури. «Нетрадиційну орієнтацію» в світі літератури визначає єдиний правильний дороговказ – смак.

У презентації візьме участь редакторка книги Неля Ваховська.

«Війна смаку»  нещодавно вийшла у видавництві «К.І.С.» (Київ).

 

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Коментар:

eurozine
 


Головна  Статті  Тексти  Переклад  Новини  Тема  Акції  Мистецтво  Лінки  Газета  Редакція  


Дизайн Олександр Канарський ©2007.
При використаннi матерiалiв сайту бажаним є посилання на prostory.net.ua