ГлавнаяСтатьиТекстыПереводНовости
ТемаАкцииИскусствоСсылкиГазетаРедакция
Евгения Белорусец: Обесценивая работу художника - ПРОSTORY - украинский литературный журнал Евгения Белорусец: Обесценивая работу художника Проблеми КОМУНІКАЦІЇ ХХI - ПРОSTORY - украинский литературный журнал Проблеми КОМУНІКАЦІЇ ХХI Seid realistisch, fordert das Unmögliche! Wir spielen Fußball - ПРОSTORY - украинский литературный журнал Seid realistisch, fordert das Unmögliche! Wir spielen Fußball

Вихід на вулицю: презентація 4-го числа газети «Простори»

 28 травня о 13:00 в рамках міжнародного фестивалю "Книжковий арсенал" відбудеться презентація 4-го числа газети "Простори" під назвою "Вихід на вулицю".

Сьогодні, коли публічний простір у містах України катастрофічно зменшується і змінюється соціальний ландшафт міста, увагу редакції Просторів привернула вулиця, – як осердя цих трансформацій. Вулиця репрезентує боротьбу ідеологій, вона демонструє нам нашу власну історію, фіксуючи її у тривалому архітектурному висловлюванні. Саме вона може стати площиною для спільного створення політики. У цьому номері літературно-мистецької газети "Простори" вулиця стала і метафорою оптики, необхідної для переосмислення актуального літературного процесу в його соціально-критичному, політичному вимірі. Свої думки про сучасну українську літературу висловлюють в цьому номері як провідні українські письменники сучасності, так і редакція "Просторів". 

Видання презентує фотографічну та письменницьку творчість спеціального гостя "Книжкового Арсеналу", екстремального берлінського митця Мірона Цовніра. Роботи Мірона Цовніра розповідають про приховану реальність так званих маргіналів суспільства. 

У номері також представлені нові переклади Франца Кафки та Вальтера Беньяміна, вперше українською – літературний текст класика світового кіно П’єра Паоло Пазоліні, а також твори сучасних письменників: Антоніо Мореско, Юрія Андруховича, Інґо Шульце, Томаса Гетхе та інших. 

Зміни публічного простору все частіше стають темою для рефлексії різних культурних ініціатив. Це видання приєднується до вже розпочатої розмови про вуличний простір, діалогізуючи при цьому з німецько-українським проектом Ґете-Інституту в Україні та Центром сучасного мистецтва «Совіарт» Вулиця ігор – ігри на вулиці. Київ: Андріївський узвіз та проектом Фонду ім. Гайріха Бьолля Стратегії урбаністичного майбутнього Києва. Ми дякуємо за можливість такого діалогу Ґете-Інституту в Україні та українському представництву Фонду ім. Гайріха Бьолля.

Адреса: Мистецький Арсенал, вул. Лаврська, 12,  (зона презентацій № 2)

 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:

eurozine
 


Главная  Статьи  Тексты  Перевод  Новости  Тема  Акции  Искусство  Ссылки  Газета  Редакция  


Дизайн Александр Канарский © 2007.
При использовании материалов ссылка на prostory.net.ua желательна.