ГоловнаСтаттіТекстиПерекладНовини
ТемаАкціїМистецтвоЛінкиГазетаРедакція
Оксана Забужко – сексі? Про деякі аспекти «еротичного» письма - ПРОSTORY - український літературний журнал Оксана Забужко – сексі? Про деякі аспекти «еротичного» письма Реванш «правої руки» держави - ПРОSTORY - український літературний журнал Реванш «правої руки» держави Скажемо “Ні!” законодавчому наступу на права людини - ПРОSTORY - український літературний журнал Скажемо “Ні!” законодавчому наступу на права людини
Друкувати

Вихід на вулицю: презентація 4-го числа газети «Простори»

 28 травня о 13:00 в рамках міжнародного фестивалю "Книжковий арсенал" відбудеться презентація 4-го числа газети "Простори" під назвою "Вихід на вулицю".

Сьогодні, коли публічний простір у містах України катастрофічно зменшується і змінюється соціальний ландшафт міста, увагу редакції Просторів привернула вулиця, – як осердя цих трансформацій. Вулиця репрезентує боротьбу ідеологій, вона демонструє нам нашу власну історію, фіксуючи її у тривалому архітектурному висловлюванні. Саме вона може стати площиною для спільного створення політики. У цьому номері літературно-мистецької газети "Простори" вулиця стала і метафорою оптики, необхідної для переосмислення актуального літературного процесу в його соціально-критичному, політичному вимірі. Свої думки про сучасну українську літературу висловлюють в цьому номері як провідні українські письменники сучасності, так і редакція "Просторів". 

Видання презентує фотографічну та письменницьку творчість спеціального гостя "Книжкового Арсеналу", екстремального берлінського митця Мірона Цовніра. Роботи Мірона Цовніра розповідають про приховану реальність так званих маргіналів суспільства. 

У номері також представлені нові переклади Франца Кафки та Вальтера Беньяміна, вперше українською – літературний текст класика світового кіно П’єра Паоло Пазоліні, а також твори сучасних письменників: Антоніо Мореско, Юрія Андруховича, Інґо Шульце, Томаса Гетхе та інших. 

Зміни публічного простору все частіше стають темою для рефлексії різних культурних ініціатив. Це видання приєднується до вже розпочатої розмови про вуличний простір, діалогізуючи при цьому з німецько-українським проектом Ґете-Інституту в Україні та Центром сучасного мистецтва «Совіарт» Вулиця ігор – ігри на вулиці. Київ: Андріївський узвіз та проектом Фонду ім. Гайріха Бьолля Стратегії урбаністичного майбутнього Києва. Ми дякуємо за можливість такого діалогу Ґете-Інституту в Україні та українському представництву Фонду ім. Гайріха Бьолля.

Адреса: Мистецький Арсенал, вул. Лаврська, 12,  (зона презентацій № 2)

 

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Коментар:

eurozine
 


Головна  Статті  Тексти  Переклад  Новини  Тема  Акції  Мистецтво  Лінки  Газета  Редакція  


Дизайн Олександр Канарський ©2007.
При використаннi матерiалiв сайту бажаним є посилання на prostory.net.ua