ГлавнаяСтатьиТекстыПереводНовости
ТемаАкцииИскусствоСсылкиГазетаРедакция
Катя Ланґе-Мюлер: Надто рання любов до тварин - ПРОSTORY - украинский литературный журнал Катя Ланґе-Мюлер: Надто рання любов до тварин Літературний канон української германістики? - ПРОSTORY - украинский литературный журнал Літературний канон української германістики? Любов і ненависть до іншого - ПРОSTORY - украинский литературный журнал Любов і ненависть до іншого

Мова та Ідеологія. Конференція в Києві

10-11 жовтня, в КНУ ім. Т. Шевченка відбудеться конференція

на тему:

Мова та Ідеологія

На конференції розглядатимуться стосунки між владними відносинами та функціонуванням мови в суспільстві: яким чином мова (мова повсякденного вжитку, мова ЗМІ, мова наукових та художніх текстів etc.) відображає та репродукує релевантне для підтримання владних відносин знання (ідеологію)? Зокрема, ми пропонуємо звернутися до наступних тем: 1) межі детермінованості мови ідеологією, 2) межі вербалізації та, 3) можливості супротиву в межах мовних практик. Особлива увага буде присвячена темі "влада та література".

До участі запрошуються політологи, соціологи, філософи, лінґвісти, культурологи та літературознавці (як аспіранти так і викладачі).

Для виступу на конференції просимо надсилати заявки за адресою k.tkachenko@gmail.com (інформація про себе + огляд теми виступу обсягом десять-п'ятнадцять рядків). Заявки приймаються до 20-го вересня.

За підтримки Центру міжкультурної комунікації при НАУКМА

та http://prostory.net.ua/

 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Комментарий:

eurozine
 


Главная  Статьи  Тексты  Перевод  Новости  Тема  Акции  Искусство  Ссылки  Газета  Редакция  


Дизайн Александр Канарский © 2007.
При использовании материалов ссылка на prostory.net.ua желательна.