ГоловнаСтаттіТекстиПерекладНовини
ТемаАкціїМистецтвоЛінкиГазетаРедакція
Ерік Фассен: Питання раси та статі: хибні альтернативи й подвійна критика - ПРОSTORY - український літературний журнал Ерік Фассен: Питання раси та статі: хибні альтернативи й подвійна критика Що сталося? Про Єлінек в українському контексті - ПРОSTORY - український літературний журнал Що сталося? Про Єлінек в українському контексті Художній переклад 2009 - ПРОSTORY - український літературний журнал Художній переклад 2009
Друкувати

Мова та Ідеологія. Конференція в Києві

10-11 жовтня, в КНУ ім. Т. Шевченка відбудеться конференція

на тему:

Мова та Ідеологія

На конференції розглядатимуться стосунки між владними відносинами та функціонуванням мови в суспільстві: яким чином мова (мова повсякденного вжитку, мова ЗМІ, мова наукових та художніх текстів etc.) відображає та репродукує релевантне для підтримання владних відносин знання (ідеологію)? Зокрема, ми пропонуємо звернутися до наступних тем: 1) межі детермінованості мови ідеологією, 2) межі вербалізації та, 3) можливості супротиву в межах мовних практик. Особлива увага буде присвячена темі "влада та література".

До участі запрошуються політологи, соціологи, філософи, лінґвісти, культурологи та літературознавці (як аспіранти так і викладачі).

Для виступу на конференції просимо надсилати заявки за адресою k.tkachenko@gmail.com (інформація про себе + огляд теми виступу обсягом десять-п'ятнадцять рядків). Заявки приймаються до 20-го вересня.

За підтримки Центру міжкультурної комунікації при НАУКМА

та http://prostory.net.ua/

 

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Коментар:

eurozine
 


Головна  Статті  Тексти  Переклад  Новини  Тема  Акції  Мистецтво  Лінки  Газета  Редакція  


Дизайн Олександр Канарський ©2007.
При використаннi матерiалiв сайту бажаним є посилання на prostory.net.ua