ГоловнаСтаттіТекстиПерекладНовини
ТемаАкціїМистецтвоЛінкиГазетаРедакція
Zensurphantome vor dem Hintergrund einer scheidenden Epoche - ПРОSTORY - український літературний журнал Zensurphantome vor dem Hintergrund einer scheidenden Epoche Дорогою до мови Гайдеґґера - ПРОSTORY - український літературний журнал Дорогою до мови Гайдеґґера Карл Шльоґель: Назвати світ - ПРОSTORY - український літературний журнал Карл Шльоґель: Назвати світ
Друкувати

Фестиваль сучасної драматургії Драма.UA

logo_dramaЦьогоріч у Львові та поза його межами вперше відбудеться Фестиваль сучасної драматургії «Драма.UA». Фестиваль являє собою експериментальне творче дійство, що має на меті створення сприятливого середовища постійної дії для розвитку сучасної української драматургії. А також її популяризації  серед поціновувачів мистецтва.

«Драма.UA» проходитиме з 30 червня по 4 липня 2010 року. Частина І – у Львові, частина ІІ – село Поповичі (Мостиського району Львівської області, українсько-польське прикордоння).

Простором для творчості першої частини фестивалю стане Фабрика повидла (вул. Б. Хмельницького, 124). Фантастична споруда колишньої консервної фабрики, історія якої тягнеться ще з ХVI століття. Ще не так давно там випускали повидло, а тепер творитимуть і втілюватимуть шалені ідеї драматургії та театру гості із різних регіонів України, а також з Польщі, Чехії та Швеції. Безперервний творчий процес, у якому кожен зацікавлений зможе взяти участь, а не просто бути глядачем.

Під час другої частини стіни вже не обмежуватимуть простір для творчих фантазій та експериментів. Дія фестивалю розгортатиметься на українсько-польському прикордонні. Разом із Міжнародним фестивалем мистецтв «Fort.Missia» під відкритим небом «Драма.UA» зосереджуватиме енергію відчайдушних драматургічних ідей.

У межах частини фестивалю «просто неба» діятиме театрально-драматургічне наметове містечко, у якому відбуватимуться перформанси, майстер-класи та різні обговорення, відкриті для усіх зацікавлених.

Родзинкою обох частин фестивалю стане презентація читань та вистав добре знаних п'єс, автори яких змінили обличчя європейської та української драматургії.

На гостей «Драми.UA» чекатимуть зустрічі з драматургами Клімом, Наталією Ворожбіт та Олександром Ірванцем, майстер-класи та драматургічні майстерні, читання п’єс європейських та українських драматургів, вистави театрів та інші неординарні проекти.

Організатором фестивалю виступила мистецька майстерня «Драбина». Співорганізатор – МО «Дзиґа».

Більше про захід читайте тут: http://www.drabyna.org/drama/

 

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Коментар:

eurozine
 


Головна  Статті  Тексти  Переклад  Новини  Тема  Акції  Мистецтво  Лінки  Газета  Редакція  


Дизайн Олександр Канарський ©2007.
При використаннi матерiалiв сайту бажаним є посилання на prostory.net.ua