ГоловнаСтаттіТекстиПерекладНовини
ТемаАкціїМистецтвоЛінкиГазетаРедакція
Гендрік Джексон: У Бурґері з Мадонною - ПРОSTORY - український літературний журнал Гендрік Джексон: У Бурґері з Мадонною Ідеологія у творі / ідеологія твору: точки перетину і трансформації - ПРОSTORY - український літературний журнал Ідеологія у творі / ідеологія твору: точки перетину і трансформації ЛЕВІАФАН, або Найкращий з усіх світів. Твір для трьох голосів, піску та звукової симфонії - ПРОSTORY - український літературний журнал ЛЕВІАФАН, або Найкращий з усіх світів. Твір для трьох голосів, піску та звукової симфонії
Друкувати

Круглий стіл: Культурі (не) потрібна столиця

У четвер 19 травня о 14 годині в «Я-Галереї», за адресою вул. Волоська 55/57, відбудеться дискусія «Київ: Культурі (не) потрібна столиця» за участі польських експертів з питань культурної політики міст Олександри Жиманської (спеціалістки в галузі управління установами та культурними проектами), Артура Селінські (лідера команди «ДНК Міста», промоутера інновацій в демократії) та експерта культурної політики в Україні Тимофія Хом’яка (директора МА «Арт-Вертеп»). Модеруватиме Ірина Славінська.

Чи потребує сучасна Україна яскраво вираженого головного культурного осередку? Чи є галузі мистецької роботи , що потребують централізації? Де можна (чи можна?) було би провести культурну децентралізацію? І взагалі – український мистецький процес має центр? 

Дискусія відбувається в рамках проекту «ДНК міста», завданнями якого є:

  • Створення дієвих партнерств між урядовими та неурядовими організаціями, які працюють у сфері культури, задля аналізу культурної політики і впливу на неї.
  • Винесення обговорення стану культурної політики у містах на публічний рівень.
  • Втілення в Україні  досвіду Польщі у формуванні громадою міст культурної політики.
  • Поширення інноваційних інструментів впливу на культурну політику (культурні мапи міст, аудити культурних подій, соціально відповідальна культура і таке інше).
  • Збагачення культурного життя міст.
  • Започаткування довготривалих партнерств між мистецькими і культурними середовищами України і Польщі.
  • Формування прикладу позитивної і реальної європейської інтеграції України через культурні проекти
 

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Коментар:

eurozine
 


Головна  Статті  Тексти  Переклад  Новини  Тема  Акції  Мистецтво  Лінки  Газета  Редакція  


Дизайн Олександр Канарський ©2007.
При використаннi матерiалiв сайту бажаним є посилання на prostory.net.ua