ГоловнаСтаттіТекстиПерекладНовини
ТемаАкціїМистецтвоЛінкиГазетаРедакція
Гендер та релігія в Україні та Польщі:  можливість спротиву в консервативному політичному кліматі - ПРОSTORY - український літературний журнал Гендер та релігія в Україні та Польщі: можливість спротиву в консервативному політичному кліматі Семінар з художнього перекладу: фрагменти робочого процесу - ПРОSTORY - український літературний журнал Семінар з художнього перекладу: фрагменти робочого процесу Впервые в Украине: демонстрация 8 марта в защиту прав женщин! - ПРОSTORY - український літературний журнал Впервые в Украине: демонстрация 8 марта в защиту прав женщин!
Друкувати

ГЛОБАЛЬНА АКЦІЯ "ОКУПУЙ УКРАЇНСЬКЕ ТІЛО – ПОДОЛАЙ ЦЕНЗУРУ!"

24 березня 2012 року розпочалась глобальна акція "Окупуй Українське тіло - подолай цензуру!". Активісти ESC (Італія), #Occupy Geneva(Швейцарія) та Krytyka Polityczna (Польща) провели акцію протесту проти цензури перед українським посольством в Італії на підтримку Центрувізуальної культури Києво-Могилянської академії та його виставки "Українське тіло", що були закриті адміністрацією університету. Протестувальники закликали до відновлення мистецьких та політичних свобод у Києво-Могилянській академії та вимагали виправити несправедливу ситуацію - продовжити діяльність Центру в повному обсязі в його робочому просторі у Староакадемічному корпусі та відкрити виставку "Українське тіло". 

Міжнародна акція "Окупуй Українське тіло - подолай цензуру!" руху Occupy продовжуватиметься в інших країнах, з тим щоб виразити глобальну солідарність із сучасним соціально ангажованим мистецтвом та Центром візуальної культури як інституцією, що його представляє. Банер зі слоганом акції вирушає до інших міст руху Occupy, циркулюючи по світу з новими акціями на підтримку Центру візуальної культури, що відбуватимуться наступними тижнями. 

Відео акції в Римі:
http://www.youtube.com/watch?v=aeptycULdIU

 
Коментарі (8)
1 Вівторок, 27 Березня 2012
Нє, ну це все робиться для лохів чи шо?
"всемирная акция"?
український варіант occupy ukraine (http://www.occupyukraine.org/) вже давно загнувся, так і не змігши створити хоча би щось серйозне в порівнянні з закордоними колегами.
Де ви були коли "всемирная акция" OCCUPY насправді була актуальна?
2 Середа, 28 Березня 2012
Типовий лєнінський підхід: жменька людей поквапом (їм соромно?) здійснюють певний ритуал. Зате ж як називається: "ГЛОБАЛЬНА АКЦІЯ"!
Фракція В.Ульянова також на якомусь із з'їздів випадково опинилася у більшості. Хитрий вождь відразу улучив таку нагоду, щоби привласнити своїй фракції статус "більшовиків", а суперникам, які до та після цього випадку завжди були у більшості, - "меншовиків".
Вкотре переконуюся: ліві не міняються.
Читайте "Бісів", шановні "Простори".
3 Середа, 28 Березня 2012
Шановні "Простори", ПОДОЛАЙТЕ ЦЕНЗУРУ! - Спочатку у себе. Мій попередній коментар до цієї статті, як завжди, не містив жодних порушень, лише критику. Ось минає доба, як його досі немає. (Новий часовий рекорд відстоювання коментаря у просторівських редакторів!)
4 Четвер, 29 Березня 2012
Шановні "Простори", не виставляйте себе на сміх з вашими гаслами про гласність. Про вашу редакційну політику скоро легенди ходитимуть.
Ви дійсно ліві, типові ліві. Подолати цензуру інших лівим потрібно тільки для того, щоби встановити свою власну цензуру :))
5 Вівторок, 03 Квітня 2012
Juganka
Вельмишановний пане випускник, Простори - це активістська ініціатива, де працюють на громадських засадах. такі умови праці не завжди дають можливість вчасно вичитувати коментарі й публікувати їх. Прибічником цензури виступаєте ви, бо невтомно коментуєте наші публікації стосовно ЦВК, в яких підтримуєте цензуру проти цієї інституції. Як казав Беньямін, мова людини завжди її видає. Безпідставне звинувачення нас у цензурі - це говоріння до дзеркала, яке ви тримаєте перед собою.
Те саме стосується "свині" та її рівня мовлення. Акція в Римі витримана у форматі акції протесту, що не передбачає "тіл на вулиці", про які пише зокрема Джудіт Батлер, а призначалася, перш за все, для зйомки на відео. Така практика дуже відома, познайомтеся з доробком акціонізму минулого й нашого століття. Рух Окьюпай триває, не думайте, що після Волл Стріт все закінчилося, а світу поза випуском новин немає.
6 Вівторок, 03 Квітня 2012
Шановна Juganka, Ваша відповідь щонайменше дуже дивна. Від часу написання коментарів до часу їх публікації минув тиждень. За цей час на сайті було опубліковано щонайменше три статті-оголошення. Цікаво працюють Ваші активісти :)).
7 Вівторок, 03 Квітня 2012
Juganka
Спасибі за увагу до нашої праці, анонсування та прочитання коментарів - це різні завдання.
8 Середа, 04 Квітня 2012
Сайт, звісно, Ваш проект. І Вам вирішувати, коли і що публікувати. Мої коментарі - не так від бажання повоювати, як від несприйняття нагнітання істерії.
Бажаю Вашому (літературному все ж таки) сайту більше перекладів хороших авторів і менше політичної ангажованості.
Хоч трішки поцікавтеся історією країни, в якій живете, і Ви побачите, що найбільші наші біди ХХст. - втрата державності у 1918р., колективізація, голодомор, Чорнобиль - були спричинені носіями лівої ідеології.
Прикро, що молоді освічені люди можуть і далі пропагувати доктрини Маркса та його послідовників.

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Коментар:

eurozine
 


Головна  Статті  Тексти  Переклад  Новини  Тема  Акції  Мистецтво  Лінки  Газета  Редакція  


Дизайн Олександр Канарський ©2007.
При використаннi матерiалiв сайту бажаним є посилання на prostory.net.ua