ГоловнаСтаттіТекстиПерекладНовини
ТемаАкціїМистецтвоЛінкиГазетаРедакція
Томас Бернгард: Площа Героїв - ПРОSTORY - український літературний журнал Томас Бернгард: Площа Героїв Довге повернення Робінзона - ПРОSTORY - український літературний журнал Довге повернення Робінзона Патрік Мекі: Мистецтво Джеффа Волла - ПРОSTORY - український літературний журнал Патрік Мекі: Мистецтво Джеффа Волла
Друкувати

Віра, порно, любов

 У четвер, 26 липня о 19:00 у Центрі візуальної культури за адресою вул. Костянтинівська, 26, кінотеатр Жовтень журнал “Простори” презентуватиме нове число під назвою “Віра, порно, любов”. Про політичну любов, порнографічність літератури, суспільну мораль та віру у власну віру говоритимуть редакторки видання Неля Ваховська, Катерина Міщенко й Наталія Чермалих.

Віра, порно, любов - не лише номер, де всі три складові цієї тріади утворюють цілі розділи із літературними, філософськими й мистецькими творами - від прози віденських акціоністів, сучасної української поезії й есеїстики до французької філософії та “непристойних” італійських сонетів ХVI ст. Сама триєдність позначає нову логіку мислення й дій в сучасному просторі без надії. За цією логікою, любов може солідаризувати, порно - викривати суспільний виворіт, віра - підривати усталений порядок пригнічення. А ще “Віра, порно, любов” - це гасло, з яким “Простори” виступають проти нинішньої реакціонерської політики заборон, цензури, борців із гендером та сексуальністю.

У журналі представлені одназу чотири художні проекти: роботи французького фотографа Антуана д'Аґата, українських фотографів Євгенії Бєлорусець та Степана Рудика, а також графіка Анататолія Бєлова. Серед авторів та авторок номера - класики й сучасники з України, Італії, США, Франції, Німеччини, Австрії, Польщі, Швейцарії, такі як Анастасія Афанасьєва, Леонід Ушкалов, Богдан Стороха, Женев'єв Фрес, Теодор Адорно, Ален Бадью, Альдо Нове, Вальтер Беньямін, Герман Ніч, Ролан Барт, Роза Люксембург, Аґота Криштоф, Одрі Лорд та багато інших.

 

http://vcrc.org.ua/
http://www.zhovten-kino.kiev.ua/

 
Коментарі (4)
1 Вівторок, 04 Вересня 2012
Вітаю! Сьогодні зайшла до Ґете-інституту і побачила число. Виглядає розкішно і справді чіпляє за те саме-тілесно живе, спокушаючи і водночас викликаючи страшенну відразу. Гортала відводячи очі, аж мурашки по шкірі...
Оксана дуже добре попрацювала, а ви загалом дуже виросли! Папір ви з когось здирали, а потім дубили - надто вже екзотично для сучукркрит?!
Ще раз найщиріші вітання!
2 П'ятниця, 07 Вересня 2012
Nelke
Щиро дякуємо!
3 Неділя, 16 Вересня 2012
чи можна цей журнал десь купити? (Львів)
4 Понеділок, 17 Вересня 2012
Nelke
У Львові журнал є в кав"ярні Кабінет, назагал його ми можемо вислати Вам поштою, для цього напишіть на будь-яку з наших скиньок, вказаних на сайті.
Дружньо,
Неля Ваховська

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Коментар:

eurozine
 


Головна  Статті  Тексти  Переклад  Новини  Тема  Акції  Мистецтво  Лінки  Газета  Редакція  


Дизайн Олександр Канарський ©2007.
При використаннi матерiалiв сайту бажаним є посилання на prostory.net.ua