ГоловнаСтаттіТекстиПерекладНовини
ТемаАкціїМистецтвоЛінкиГазетаРедакція
Карл Шльоґель: Назвати світ - ПРОSTORY - український літературний журнал Карл Шльоґель: Назвати світ ТЕМА 2. Війна - ПРОSTORY - український літературний журнал ТЕМА 2. Війна Культовий фотомитець Мирон Цовнір у Києві - ПРОSTORY - український літературний журнал Культовий фотомитець Мирон Цовнір у Києві
Друкувати

Йозеф Вінклер вперше приїздить до України

 Інтелектуальна проза Йозефа Вінклера відзначена тонким ліризмом, віртуозною музичною мовою та глибоким проникненням у життя своїх персонажів. У світі конкуренції й боротьби за місце під сонцем письменник, слідом за Жаном Жене, стає на бік закоханих, обманутих, упосліджених – усіх тих, кого не щадить суспільство багатства і зверхності.

Читайте на Просторах фрагменти із романів Вінклера “Вивезена”  (Критика, 2012) й “Цвинтар гірких апельсинів” (Простори №5 "Віра, порно, любов", 2012) у перекладі Нелі Ваховської та короткої прози у перекладі Марка Бєлорусця.
 

У четвер, 4 жовтня о 15:00 у Центрі польських та європейських студій Києво-Могилянської Академії (вул. Волоська, 10, корп. 6) письменник розповість про свій критичний погляд на систему академічної освіти, в якій він сам тривалий час працював. Вінклер також прокоментує основні мотиви своїх романів: музику міського дна, взаємини з бідністю, критичне ставлення до католицизму з його еротикою смерті, поєднання вітальності й похоронних ритуалів індійського народу домра тощо. У заході візьме участь перекладачка Йозефа Вінклера українською Неля Ваховська. Модеруватиме Наталія Чермалих.

У п'ятницю, 5 жовтня о 19:00 Йозеф Вінклер - почесний гість Другого міжнародного фестивалю “Книжковий Арсенал”  (вул. Лаврська, 12) - представить свій роман “Вивезена”. У презентації візьме участь перекладачка роману Неля Ваховська. Модеруватиме відповідальний редактор видавництва “Критика” Андрій Мокроусов.

 

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Коментар:

eurozine
 


Головна  Статті  Тексти  Переклад  Новини  Тема  Акції  Мистецтво  Лінки  Газета  Редакція  


Дизайн Олександр Канарський ©2007.
При використаннi матерiалiв сайту бажаним є посилання на prostory.net.ua