ГоловнаСтаттіТекстиПерекладНовини
ТемаАкціїМистецтвоЛінкиГазетаРедакція
„Wodka für den Torwart“ oder über den ukrainischen Fußball und anderes auf Deutsch - ПРОSTORY - український літературний журнал „Wodka für den Torwart“ oder über den ukrainischen Fußball und anderes auf Deutsch Томас Брусіг: Такі з нас герої - ПРОSTORY - український літературний журнал Томас Брусіг: Такі з нас герої Просторы №8 Documenting Maidan - ПРОSTORY - український літературний журнал Просторы №8 Documenting Maidan
Друкувати

Відвертість міського простору: виставка "Сіті Порн" у Києві

 У четвер, 3 листопада о 17.00 в Центрі візуальної культури НаУКМА (вул. Сковороди, 2) відкриється виставка Олександра Бурлаки та Івана Мельничука "Сіті Порн". Спостерігаючи за публічним міським простором поглядом вуаєра, Олександр Бурлака та Іван Мельничук відшукують в ньому сліди приватних історій, прояви персонального втручання, насичені зарядом несподіваної в цьому просторі відвертості. 

city_porn_ukr

Міське середовище – це простір, призначений для спільного користування. Щоб бути придатним для співіснування його мешканців, міський простір відповідним чином сплановано та уніфіковано, регламентовано функціонально та естетично. Але місто це також і «життєвий простір», пронизаний особистими потребами та прагненнями, бажаннями чи інтересами. Анонімні, але цілком конкретні мешканці міста, трансформують уніфікований під загальні потреби простір, пристосовуючи його для задоволення чи декларації власних бажань. 

«Сіті Порн», відслідковуючи в громадському просторі зразки «низових ініціатив», випадкових чи цілеспрямованих публічних виражень, індивідуальних потреб чи мотивів, смаків чи бажань, виявляє за ними не тільки контур приватного, але й його соціальну специфіку. 

Виставка працюватиме до 11 листопада щобудня з 10:00 до 18:00. 

«Сіті Порн» – це друга виставка в рамках проекту Центру візуальної культури НаУКМА Unrendered Spaces (англ. «Необроблені простори»), що пропонує серію експозицій, присвячених стратегіям сприйняття міського та позаміського середовища, можливостям його вивчення засобами мистецтва. Про першу виставку в рамках проекту Unrendered Spaces читайте тут:
http://vcrc.ukma.kiev.ua/uk/events/vistavka-objets-vus

 

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Коментар:

eurozine
 


Головна  Статті  Тексти  Переклад  Новини  Тема  Акції  Мистецтво  Лінки  Газета  Редакція  


Дизайн Олександр Канарський ©2007.
При використаннi матерiалiв сайту бажаним є посилання на prostory.net.ua