ГоловнаСтаттіТекстиПерекладНовини
ТемаАкціїМистецтвоЛінкиГазетаРедакція
Утолить утопию: об экономическом чуде - ПРОSTORY - український літературний журнал Утолить утопию: об экономическом чуде Віра, порно, любов - ПРОSTORY - український літературний журнал Віра, порно, любов Тумас Транстрьомер: вибрані поезії - ПРОSTORY - український літературний журнал Тумас Транстрьомер: вибрані поезії
Друкувати

Мистецтво без освіти: лекція й дискусія

23 березня в Мистецькому Арсеналі виступить Антон Відокль – художник, куратор, співзасновник і редактор онлайн-видання e-flux, провідного світового часопису про сучасне мистецтво (e-flux.com). Його роботи виставлялися на Венеційській бієнале, у Tate Modern тощо. Він був куратором Manifesta 6 та проекту Unitednationsplaza у Берліні. Мешкає в Нью-Йорку. Пан Відокль прочитає лекцію на тему “Мистецтво без освіти” та візьме участь у дискусії з редактор(к)ами українських критичних видань. Під час дискусії йтиметься про альтернативні форми художньої освіти та роль незалежних критичних видань у формуванні мистецького процесу.

Антон Відокль: Сьогодні все складніше уявити собі виробництво значущого мистецтва без художнього ринку та певного типу навчання, яке готує майбутніх виробників мистецтва, його адміністраторів та, певною мірою, споживачів. Однак важливо мати на увазі, що велику частину сучасного мистецтва було створено без виходу художника на ринок чи просто тому, що ринку не існувало. Поле мистецтва професіоналізується в дуже вузькому сенсі. Маємо певну суперечність: чимало з тих людей, що йдуть у мистецтво, хочуть бути менш відчуженими від того, що вони роблять у житті, але водночас художникам, кураторам, письменникам дедалі сильніше нав'язують професіоналізацію та прекаризацію їхньої діяльності.

 

23 березня 2012 

Мистецький Арсенал, вул. Лаврська, 12
 17.30 - реєстрація
18.00 - 19.00 - лекція Антона Відокля

 19.15 - 21.00 - дискусія

за участі Антона Відокля, Володимира Артюха (журнал соціальної критики "Спільне"), Євгенії Бєлорусець (часопис "ПРОSTORY") та Катерини Ботанової (онлайн-видання "KORYDOR"). Модерують Єкатєріна Дьоґоть та Олексій Радинський (журнал "Політична критика").

 

За матеріалами www.arsenale2012.com

 

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Коментар:

eurozine
 


Головна  Статті  Тексти  Переклад  Новини  Тема  Акції  Мистецтво  Лінки  Газета  Редакція  


Дизайн Олександр Канарський ©2007.
При використаннi матерiалiв сайту бажаним є посилання на prostory.net.ua