ГоловнаСтаттіТекстиПерекладНовини
ТемаАкціїМистецтвоЛінкиГазетаРедакція
Ціна споживчої уваги. Tеорії Ґеорґа Франка про рекламний псевдопрогрес - ПРОSTORY - український літературний журнал Ціна споживчої уваги. Tеорії Ґеорґа Франка про рекламний псевдопрогрес В Киеве откроется выставка «Референдум о выходе из состава человечества» - ПРОSTORY - український літературний журнал В Киеве откроется выставка «Референдум о выходе из состава человечества» Акція ЗАКРИВАЙ ТА АРХІВУЙ! - ПРОSTORY - український літературний журнал Акція ЗАКРИВАЙ ТА АРХІВУЙ!
Друкувати

Діалог / Література / Переклад

  

26 березня 2014
19:00 – 20:30
книгарня «Чулан»
вул. Б. Хмельницького, 16-22, Київ
(ліворуч від центрального входу до “Київпроекту”)


ДІАЛОГ / ЛІТЕРАТУРА / ПЕРЕКЛАД
Читання і розмова про сучасну німецьку поезію з майстрами перекладу Марком Бєлорусцем і Петром Рихлом 

 

Музичний супровід: Ярослав Чаус
Модерація: Неля Ваховська

В часи, коли суспільне мовлення тяжіє до чорно-білого, розділяє світ на своїх і чужих, ми звернемося до поезії. Тієї, що неоднозначна, звикла «про неясне говорити неясно». І у своїй складній простоті дає нам шанс через мову наблизитися до життя, себе, суспільства.
У ці тривожні дні ми запрошуємо до діалогу з німецькими поетами із нещодавніх бурхливих епох: Клаусом Райхертом, Неллі Закс, Райнером Кунце, Яном Ваґнером, Ґюнтером Айхом.

Про політичні батьківщини, травми походження і гуманітарні кризи дискутуватимуть знані українські інтелектуали та перекладачі німецькомовних літератур Марк Бєлорусець (Київ) та Петро Рихло (Чернівці). Зокрема, ми зосередимося на питанні чи не найбільшого зрадника – мови, її агресії, безсилля, трансформації під час перекладу між німецькою, українською, російською та музикою.

Мови заходу: українська, росіська, німецька
Вхід вільний

Захід спільно з Посольством Федеративної республіки Німеччина в Україні.

Творча спілка перекладачів та письмеників (ТСПП) – незалежна ініціатива українських перекладачів та письменників, що має на меті сприяння професійній діяльності перекладачів фікціональної і нефікціональної літератури та письменників на засадах самоорганізації, рівноправності, рівності; покращення умов праці та трудових відносин перекладачів та письменників України; сприяння інтермедіальному діалогу різних видів мистецтва; підтримку української книжки та популяризацію читання. www.transwriters.org.ua

 

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Коментар:

eurozine
 


Головна  Статті  Тексти  Переклад  Новини  Тема  Акції  Мистецтво  Лінки  Газета  Редакція  


Дизайн Олександр Канарський ©2007.
При використаннi матерiалiв сайту бажаним є посилання на prostory.net.ua