ГоловнаСтаттіТекстиПерекладНовини
ТемаАкціїМистецтвоЛінкиГазетаРедакція
ЛЕВІАФАН, або Найкращий з усіх світів. Твір для трьох голосів, піску та звукової симфонії - ПРОSTORY - український літературний журнал ЛЕВІАФАН, або Найкращий з усіх світів. Твір для трьох голосів, піску та звукової симфонії Tandem übersetzen - ПРОSTORY - український літературний журнал Tandem übersetzen День перекладацької солідарності на Форумі видавців - ПРОSTORY - український літературний журнал День перекладацької солідарності на Форумі видавців
Друкувати

Київські зустрічі з поеткою Драґіцею Райчич

25–27 вересня до Києва завітає знана хорватсько-швейцарська письменниця і поетка Драґіца Райчич (Dragica Rajcič). Разом із Роксоляною Свято та Марком Бєлорусцем, які перекладали її тексти українською й російською мовами, поетка говоритиме про свою літературну стратегію й про те, яке місце у ній посідають досвід міграції та заробітчанства.  

Драґіца Райчич (нар. 1959, Спліт) – лауреатка численних літературних премій, серед яких премії ім. А. фон Шаміссо та ім. Г. Мерано. З 19-річного віку Драґіца Райчичпоїхала заробітчанкою до Швейцарії – працювала прибиральницею, потім на якийсь час повернулася до Спліта, видавала там газету і була журналісткою. Коли 1991 року на Балканах спалахнула війна, поетка з трьома дітьми знову переїхала до Швейцарії. Відтоді вона пише майже виключно німецькою, щоразу винаходячи заново нову, експериментальну емігрантську мову. У її творчості помилки, неточності, розриви німецької мови стають не лише означниками соціальної проблематики, але й метафорами буття заробітчанкою, чужинкою, жінкою. 

25 вересня 2013
19:00 – 20:30
Ґете-Інститут, вул. Волоська, 12/4, Київ
ЗОНАЕКСПЕРИМЕНТУ: ПЕРЕКЛАД, МІГРАЦІЯ, ЛІТЕРАТУРА
Презентація перекладацького проекту Ґете-Інституту Schriftzüge. Übersetzer in Bewegung
Модерує Неля Ваховська 

26 вересня 2013
14:00 15:00
ауд. 217, КНЛУ, вул. Велика Васильківська, 73, Київ
GASTFRAU DER DEUTSCHEN SPRACHE (німецькою мовою)
Модерує Євгенія Бєлорусець 

27 вересня 2013
18:00-19:30
книгарня «Є», вул. Спаська, 5, м. Контрактова площа, Київ
ЗАРОБІТЧАНКА І ЛІТЕРАТУРА – НЕЛЕГАЛЬНІ ВІДНОСИНИ
Модерує Наталія Чермалих

 

Додайте Ваш коментар

Ваше ім'я (псевдонім):
Коментар:

eurozine
 


Головна  Статті  Тексти  Переклад  Новини  Тема  Акції  Мистецтво  Лінки  Газета  Редакція  


Дизайн Олександр Канарський ©2007.
При використаннi матерiалiв сайту бажаним є посилання на prostory.net.ua